Akcja Lato z Nurtem2

Powrót

O AKCJI LATO Z NURTEM

Akcja Lato z Nurtem to wakacyjno – letni program, który zachęca do aktywnego spędzania wolnego czasu na wodzie w kajaku lub na desce SUP, a przy okazji zaprasza do aktywności na nogach i turystyki pieszej i poznawania atrakcji turystycznych różnych regionów w Polsce.
Program jest ogólnopolski i bezpłatny dla wszystkich. Zapraszamy do zabawy młodszych i starszych, rodziny z dziećmi, jak i tych bardziej aktywnych, którzy szukają przygody i lubią nutkę rywalizacji. W Akcji Lato z Nurtem każdy znajdzie coś dla siebie.

Program „Akcja Lato z Nurtem” trawa do 14 lipca do 28 września 2023 roku.

JAK DOŁĄCZYĆ DO AKCJI LATO Z NURTEM

Nie musisz mieć zegarka sportowego, aby wziąć udział w Akcji Lato z Nurtem – wystarczy telefon!

Pobierz na telefon aplikację Activy, załóż konto, wyszukaj w wyzwaniach otwartych „Akcja Lato z Nurtem” i dołącz do nas.

A jeśli korzystasz z zegarka Polar, Garmin lub aplikacji Strava – wystarczy połączenie z aplikacją Activy i już możemy aktywnie spędzać czas.

W Akcji Lato z nurtem znajdziesz dwie Misje:

  • Misja Woda
  • Misja Ląd.

POBIERZ APLIKACJĘ I DOŁĄCZ DO AKCJI LATO Z NURTEM!

DWIE MISJE DO ZALICZENIA

Misja Woda – polega na przepłynięciu min. 10 km kajakiem lub SUP’em. Wystarczy wyjść na wodę i uruchomić aktywność w aplikacji Activy lub na sportowym zegarku. Kilometry można skompletować w jednej lub kilku aktywnościach, aplikacja zliczy je wszystkie i po osiągnięciu celu powiadomi Cię o tym. Na tym jednak nie koniec, po osiągnięciu celu Misji nadal możesz spędzać aktywnie czas w kajaku lub SUP’ie i rejestrować swoje kilometry bawiąc się z nami do końca września. W tym czasie możesz wymieniać się swoimi ulubionymi miejscówkami pokazując zdjęcie innym uczestnikom i komentując swoje dokonania. Dla najbardziej aktywnych w każdym dwutygodniowym etapie będą przyznawane specjalne nagrody w postaci gadżetów Akcji Lato z Nurtem.

Misja Ląd – aby zaliczyć tą Misję pokonaj 50 km – niby dużo, ale to przecież tylko np. 10 pięciokilometrowych spacerów). Aplikacja będzie rejestrowała twoje piesze aktywności (spacery, bieganie, Nordic Walking itp.). Obie Misje można realizować jednocześnie. Również w Misji Ląd co dwa tygodnie nagradzamy najaktywniejsze osoby, który w tym czasie pokonały największą ilość kilometrów. Gadżety Akcji Lato z Nurtem na Was czekają (szczegóły w zakładce „NAGRODY”). Pamiętaj – po zaliczeniu misji zostań z nami i dalej zbieraj kilometry do zakończenia programu, aby wziąć udział w dwutygodniowych konkursach z nagrodami i otrzymywać kolejne przewodniki po ciekawych miejscach w Polsce.

ZDOBĄDZ PRZEWODNIKI PO CIEKAWYCH MIEJSCACH W POSLCE!

Każdy uczestnik Akcji Lato z Nurtem będzie co dwa tygodnie dostawał link do przewodnika po wybranym rejonie Polski – oczywiście przewodnik opisujący ciekawe miejsca do „kajakowania”. W przewodniku znajdziecie również inne ciekawe miejsca do zwiedzania w pobliżu prezentowanego szlaku kajakowego. Po zaliczeniu misji zostań z nami do końca trwania Programu. Pływaj, spaceruj i zaliczaj kolejne kilometry i otrzymuj kolejne przewodniki turystyczne.

W przewodniku znajdziesz opisy tras kajakowych, informacje gdzie wypożyczyć kajak. Będą też informację co ciekawego można zwiedzić po spływie.

BĄDŹ AKTYWNY – ZDOBYWAJ NAGRODY!

Co dwa tygodnie będziemy nagradzać najbardziej aktywne osoby w obu Misjach! Co dwa tygodnie 40 osób zdobędzie otrzyma atrakcyjne gadżety:

  • kubki Akcji Lato z Nurtem – świetna pamiątka z uczestnictwa w Akcji
  • chusty wielofunkcyjne – ochronią głowę przed słońcem lub zimnem
  • wodoodporne etui na telefon – przyda się podczas każdego spływu
  • bidony – odpowiednie nawodnienie podczas wycieczki jest bardzo ważne
  • wodoodporne worki – idealne do przechowania drobiazgów podczas spływu

Co dwa tygodnie zaczynamy liczyć kilometry od nowa – każdy ma szanse! Do rozdania mamy 200 gadżetów Akcji Lato z Nurtem oraz drobnych upominków od naszych Partnerów. Szczegóły w zakładce „NAGRODY”.

RANKINGI INDYWIDULNE I DRUŻYNOWE

W ramach Wyzwania Akcja Lato z Nurtem w obu Misjach: Woda i Ląd twoje wszystkie Twoje aktywności są zliczane w rankingu ogólnym wyzwania od momentu kiedy przystąpisz do zabawy i zarejestrujesz pierwszą aktywność, aż do 28 września. Wyniki własne i innych można śledzić na bieżąco, odkrywać miejsca gdzie inni pływają lub maszerują.

Rankingi indywidualne, klubowe, wojewódzkie i wiele, wiele innych podkategorii dadzą nam wszystkim fascynującą możliwość motywowania się i zdobywania ciekawych nagród.

Bawcie się, bądźcie aktywni zarówno na wodzie jak i na lądzie i ODKRYWAJCIE nowe miejsca!

Powered by Wikiloc